آزمایشگاه : 

 

 -مسوول فنی:جناب آقای دکترمحمد صاحب الزمانی

 

 

آزمایشگاه بیمارستان باهنر بصورت تمام وقت آماده ارائه  خدمات به مراجعین محترم و بخش های بستری بیمارستان بخصوص اورژانس می باشد.آزمایشگاه بیمارستان فرهنگیان با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ای و همچنین بهترین دستگاه های روز دنیا در بخش های هماتولوژی ،بیوشیمیایی و هورمونی و ... آماده ارائه خدمتمی باشد.همچنینوجود پرسنل مجرب در بخش نمونه گیری (اطفال و بزرگسال) این امکان را به مراجعین محترم می دهد که بدون هیچ گونه احساس دردی به هنگام خون گیری آزمایش خود را انجام بدهند.

 

 

همچنین آزمایشگاه به بیمارانی که در منزل بستری هستند و امکان جابجایی ندارند در صورت هماهنگی با مسوول آزمایشگاه نیروی مجربی به عنوان نمونه گیری به درب منزل فرستاده و اقدامات لازم در این خصوص را انجام می دهد و همچنین جوابدهی برای مراجعینی که امکان مراجعه مجدد به آزمایشگاه را ندارند برای داخل شهر با پیک و برای شهرهای دیگر و خارج از کشور به صورت فکس و ایمیل ارسال میگردد.

-آزمایشگاه دارای بخش های پذیرش پاتولوژی و سیتولوژی برای بیماران بستری و بیماران اتاق عمل و جراحی و نیز نمونه های پاپ اسمیر ارسالی بخش زنان دارا می باشد.

-بیمه های طرف قرارداد با بیمارستان شامل(خدمات درمانی کارمندی-کارمندی فرهنگی-بیمه طلایی-بانک سپه بانک کشاورزی-بانک تجارت-بانک مرکزی-بانک ملت-خویش فرما-بانک صادرات قرار داد دارد و بصورت آزاد نیز آماده پذیرش سرپایی می باشد.

*شماره مستقیم آزمایشگاه:26132311

*فکس: 22290552